RETURN POLICY

How to return a product?

You can always return your product with full cash return.

You can also change your item for other item (same or higher value) or a different size.

Basically everything you have to do is contact me via e-mail (crimzone.contact@gmail.com) about returning a product, and ship back your items with receipt.

If you need any help with your item/return, DM me on instagram (@crimzone.eu) or contact via e-mail (crimzone.contact@gmail.com)

POLITYKA ZWROTÓW

Jak zwrócić produkt?

Zawsze możesz zwrócić produkt w terminie 14 dni (odstąpienie od umowy zakupu) lub zareklamować produkty. Masz również możliwość wymiany na inny przedmiot (o tej samej lub większej wartości) oraz wymiany na inny rozmiar w ciągu 7 dni od dnia otrzymania produktu.
Wszystko co musisz zrobić, to skontaktować się z nami mailowo: crimzone.contact@gmail.com, i poinformować o zwrocie, reklamacji lub wymianie, oraz niezwłocznie odesłać nieużywany produkt na podany adres (na własny koszt).
Pieniądze zostaną zwrócone po rozpatrzeniu, nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od Umowy.
Szczegółowe informacje znajdziesz w naszym Regulaminie.

Jeżeli masz więcej pytań lub potrzebujesz pomocy, napisz e-mail do crimzone.contact@gmail.com lub na Instagramie: @crimzone.eu

POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

Możesz odstąpić od Umowy bez podania przyczyny poprzez złożenie stosownego oświadczenia w terminie 14 dni od otrzymania zamówionych produktów (patrz: DO POBRANIA).

Pouczenie o odstąpieniu od umowy znajdziesz w linku poniżej.

DO POBRANIA:

Formularz wymiany towaru

Formularz odstąpienia od umowy sprzedaży

Formularz reklamacji towaru

Formularz reklamacji świadczenia usług

Formularz odstąpienia od umowy świadczenia usług

Pouczenie o odstąpieniu od umowy

Formularz odstąpienia od umowy

CART

Cart is empty